Aleyna Tilki’den “iddialı” mesaj

Geçtiğimiz aylarda tam olarak 18 yaşına girmiş ve reşit olmuş olan Aleyna Tilki, reşit olmasının avantajlarını kullanıyor. Reşit olamadan önce alkollü barlarda konser veremeyen ve istediği türden fotoğraflar paylaşamayan Aleyna Tilki bu sefer istediği pozları yani kendi deyimi ile “ateşli” pozları vermekten çekinmiyor. Sosyal medya hesabından yaptığı rekor kıran paylaşımları burada sizler için derledik. 

Instagram isimli sosyal platformda 1.7 milyon takipçiye ulaşan ünlü şarkıcı takipçilerinin dikkatini çeken fotoğraflar paylaştı işte o fotoğraflar:

 

 

Ünlü şarkıcı henüz çok genç olmasına rağmen şimdiden milyonlarca fana sahip…

 

 

Kimileri genç olmasının ve bu kadar takipçiye sahip olmasının yanlış kararlar vermesine etki ettiğini söylüyor…

 

 

Tüm bunlara rağmen kendini bozmamaya ve aynı kalmaya çalışan Aleyna Tilki “iddiali” açıklamalarda bulundu.

 

 

Henüz reşit olmuş Aleyna Tilki İngilizce ve Türkçe olarak iki yazı paylaştı

 

 

İngilizce olan yazısında “I won’t apologize for the fire in my eyes” gibi bir ifade kullanan Aleyna Tilki yazının altında Türkçe halini de sunuyor.

 

 

“Gözlerimdeki ateş için özür dilemeyeceğim.🔥” gibi bir ifade kullanıyor ve 100.000’den fazla beğeni ve 3500’den fazla yorum alan bir fotoğraf gönderisi paylaşıyor.

 

 

18. yaşına giremediği zamanlarda alkollü barlarda şarkı söyleyemeyen ve bunun için üzgün olduğunu belirten Aleyna Tilki, 18 yaşına girdiği için artık yasalar önünde tamamen özgür ve onu tutan bir şey bulunmuyor.

 

 

Aleyna’yı seven takipçilerden bazıları herkesin istediği gibi davranabileceğini ve buna kimsenin karışamayacağını belirtse de,

 

 

Bunun dışındaki kişiler henüz Aleyna Tilki’nin çok genç olduğunu, bu sebeple bu şekilde paylaşımlar yapmaması gerektiğini söylüyor.

 

 

 

 

 

 

Instagram hesabındaki paylaşım yüzbinlerce beğeni ve binlerce yorum yağmuruna tutulmakta.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.