Mine Tugay’dan Şok Edici Paylaşımlar (Hayranlarını Büyüledi!)

Güzelliği dillere sığmayan Mine Tugay’dan gelen son paylaşım takipçilerini tam anlamı ile büyüledi. Saniyeler içerisinde beğeni rekoru kıran paylaşımlar burada!

Yogayı sevdiğini belirten ünlü oyuncu adeta yer çekimin hiçe saydı ve inanılmaz yoga hareketleri uyguladı. Bu hareketler anında binlerce beğeni sayısına ulaşarak trend oldu. Bazı takipçileri tarafından takdir edilen Mine Tugay bazılarına göre ilginç hareketler sergiledi. Eleştiri de almayı ihmal etmeyen Mine Tugay’ın yoga videosu yukarıda yer alıyor…

TAKİPÇİDEN GELEN İLGİNÇ İLTİFATLAR…

Takipçilerinden bir tanesi Instagram gönderisine “Ve Tanrı Kadını Yarattı” yazarak iltifatta bulundu ve beğeni rekoru kırdı. Yüzlerce kişi tarafından kah gülünen kah eleştirilen bu iltifat oldukça ilginçti. Fit vücudu ile ilgi çeken Mine Tugay sürekli spor ve yoga yaptığını belirtiyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“Yeni Dizi Heyecanla Beklenmekte” dediler

Yorumlarda en çok vücuduna iltifat edilen ve kalp resimleri paylaşılan Mine Tugay’ın Instagram hesabında bundan sonra diğer en çok ilgi çeken ise hangi projede yer alacağı ve gelecek dizileri. Yeni dizide hangi rolü alacağı ve nasıl bir proje olacağı takipçileri tarafından son derece merak edilen Mine Tugay yeni projesi için yoga yaparak formunu koruyor şimdiden.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.