Sinem Kobal Bebeğini Mi Düşürdü? Kenan İmirzalıoğlu’ndan Jet Açıklama

Teve2 televizyon kanalında programdaki kişilerden şok açıklamalar geldi. Pek çok kişiyi şaşırtan bu açıklamalar gözleri Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu’na çevirdi. Jet hızında gelen açıklama bu yazıda sizleri bekliyor.

2. sayfa programı sunucuları Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Sal çok ilginç iddialar ortaya attı. İddialara göre Sinem Kobal zamanında hamile kalmış fakat bebeğini düşürmüş. Bu iddialar karşısında neler söylendi?

Ünlü oyuncu düğünden hemen sonra bebek sorularına 2018de veya ilerisinde düşünüyoruz diyerek cevap vermişti. Bu da bu iddianın savlarını güçlendiriyor. Gerçekten de Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel doğruyu mu söylüyor… Ünlü oyuncu bu tür iddialara son derece karşı çıktı. Sinem Kobal’ın karşı çıktığı bu iddialar tam olarak ne idi?

Teselli Amacıyla Çeşmeye Gittiler

Daha birkaç gün önce çeşmedeki dikkat çekici görüntüleri sızan Sinem Kobal bu iddiayı kesinlikle reddediyor fakat pek çok kişi aslında moral bulmak için Çeşme’ye gittiğini söylüyor. İddiaları yayınlayan Sinem Kobal’ın paylaştığı gönderi aşağıda.

Tatil olarak Çeşme’ye giden çiftin asıl amacı teselli olarak lanse ediliyor fakat gerçek mi henüz kimse bilmiyor. Sinem Kobal tarafından şöyle bir açıklamada bulunuldu.

“Bugun hakkımda cıkan haber tamamen HAYAL URUNUDUR! Boyle ozel hassas konularda sırf dikkat ceksin diye masa basında uretilen bu haberleri duyarsiz ve acımasız buluyorum !”

Yukarıdaki şekilde sosyal medya hesaplarından cevap yazan Sinem Kobal’ın bu üzüntülü iddiada en büyük destekçisi Kenan İmirzalıoğlu oldu. Çeşmeye teselli bulmak amacıyla gittikleri de çok güçlü bir iddia ve bu haberden sonra daha da güçlendi. Bazı takipçiler başsağlığı dilekleri yapsa da bazıları da bu duruma inanmayarak Teve2 televizyonundaki sunucuları yalan haber ile suçluyor…

Sinem Kobal Bebeğini Mi Düşürdü? Kenan İmirzalıoğlu’ndan Jet Açıklama” için bir yorum

  • Ağustos 1, 2018 tarihinde, saat 4:08 pm
    Permalink

    Anlamıyorum bu insanları belki acısını gizleme istemiştir sunucular terbiyesizlik yapmış…

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.