Uzaklaştırma Kararının Ardından Bir Hamle De İntizar’dan Geldi

Geçtiğimiz günlerde İntizar ve Mustafa Ceceli’nin eski eşi Sinem Gedik arasında yaşandığı iddia edilen ilişkinin görüntüleri internete sızdırılmıştı. Bu görüntüleri sızdıran kişinin Mustafa Ceceli olduğu iddia edilmesine rağmen başka kafalardan başka sesler duymak da mümkün. Bu olayların ardından İntizar olayı yalanlayarak Sinem Gedik’i teselli ettiğini aralarında bir ilişki olmadığını söyledi. Mustafa Ceceli’nin videoları sızdırmasının ardından kendisini rahatsız ettiğini iddia ettiği Sinem Gedik ve İntizar için uzaklaştırma kararı çıkarttı.

Mahkemeden İstediği Korunma Kararı

İntizarın kendisine yaklaşmasına, hakaret etmesine, iletişim kurmasına izin vermemek amacıyla mahkemeye başvurarak koruma kararı çıkartan Mustafa Ceceli’ye karşı hamle İntizar’dan geldi. 2 ay süre ile Mustafa Ceceli ile iletişim kuramayacak, konuşamayacak ve konutunun yakınlarına gelemeycek olan İntizar haksız olan tarafın Ceceli olduğunu savunuyor. Bunun sebebi olarak ise görüntülerinin gizli olarak çekilmesi ve ifşa edilmesini gösteriyor. Bir suç olan gizli çekim ve ifşalara rağmen Mustafa Ceceli halen tutuklanmadı.

İntizar’dan Karşı Hamle

Ceceli koruma kararı çıkarttıktan sonra ve görüntüler iyice yayıldığından beri İntizar geçtiğimiz günlerde Ceceli’ye karşı koruma kararı çıkarttı. 2 ay boyunca ne Mustafa Ceceli İntizar’a yaklaşabilir ne de ikisi birbirinin evine yaklaşabilir. Birbirlerine 2 ay boyunca korunma talebi açan şarkıcılar hakkında pek çok görüş mevcut.

O Görüntüler Şok Etti

Güncel olmayan bir takım ilişki görüntüleri Ceceli tarafından ifşa edildi. Bunun ardından internette son hız yayılan görüntüler İntizar ve Sinem Gedik tarafından mahkeme kararıyla engelletilmesine rağmen pek çok yerde halen bunları bulmak mümkün. Pek çok kişiyi şaşırtan görüntülerde şok edici sahneler mevcut.

Yayın Yasağı Getirildi

Gizli çekim olduğundan ve ifşa edildiğinden dolayı mahkeme kararı ile görüntülere yayın yasağı getiren İntizar aynı zamanda avukatı aracılığıyla Mustafa Ceceli’ye dava açacağını ve bu işin peşini bırakmayacağını kaydetti. Avukat Altın Mimir tarafından iddia edildiğine göre Mustafa Ceceli’nin velayet davasından çıkar yaratmak için hukuka aykırı delil kaydettiği ve bunun basına sürüldüğü kaydedildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.